CEP KRÁLOVÉHRADECKÁ 50
Datum:
29.9.2013

Poslední zářijový víkend byl předposlední zastávkou série Cyklomaratontour 2013 Hradec Králové, konkrétně areál u rybníku Biřička. Hlavním partnerem tohoto závodu byla značka CEP, tudíž zde nemohli chybět ani zástupci CEP Beskyd Bike týmu usilujícího o udržení medailového umístění v soutěži týmů. Tentokrát se CEP Beskyd Bike musel opět snažit v okleštěné sestavě, kdy Tomáše Třetinu skolila viróza a Roman Janča se nemohl zúčastnit z důvodu vysokého pracovního vytížení. Závod se jel na dvě 26 km dlouhá kola, kde se střídaly technické singletracky i široké lesní cesty. Celkovým vítězem se stal Tomáš Tvrdík. Tým CEP Beskyd Bike dojel do cíle v pořadí Valuch, Vrána, Kouba, Mizera. Lukáši Koubovi jeho výkon vynesl v kategorii TIR krásné druhé místo. Série Cyklomaratontour 2013 zakončuje sezónu na takřka domácím závodě ve Zlíně 6.10., kde se nejspíše představí dva týmy CEP Beskyd Bike.